INSTALACJE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ


Rekuperacja

Instalujemy najwyższej klasy rozwiązania firmy Zehnder zapewniające komfortowy i zdrowy klimat w pomieszczeniach, łączące ekonomiczność eksploatacji i wysoką wydajność energetyczną. Optymalny, kompletny system – tak niezawodny, że mogą Państwo na niego otrzymać dłuższą, 5-letnią gwarancję. To maksimum bezpieczeństwa i jakości bez żadnych dodatkowych kosztów!

Zehnder Comfort Air rekuperacja montaż Warszawa Grodzisk Mazowiecki

Świeże powietrze w pomieszczeniach, w których spędzamy ponad 70% czasu, jest niezbędne dla naszego zdrowia. Systemy komfortowej wentylacji Zehnder Comfosystems zapewniają równomierną wymianę powietrza zużytego na świeże. Sercem systemu są nowoczesne jednostki wentylacyjne Zehnder ComfoAir.

Rekordowo wysoki odzysk ciepła, pełna oferta akcesoriów, a także innowacyjna technologia i przemyślany design jednostek tworzą kompleksową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, stanowiącą optymalne rozwiązanie dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrza.

System komfortowej wentylacji Zehnder to niekwestionowane korzyści:

  • świeże powietrze przez cały rok
  • zdrowie, optymalny klimat w pomieszczeniu i komfort
  • rozwiązania kompletne – dla wszystkich obszarów zastosowań i każdego budżetu
  • system znakomity pod katem funkcjonalności

Jeśli masz pytania dotyczące systemów rekuperacji – skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie opowiemy o systemach, które montujemy, dzięki czemu będziecie mogli Państwo dokonać w pełni świadomego wyboru jednostki głównej oraz opcji oferowanego przez nas montażu.

Masz pytania?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy więcej o instalacjach i systemach przez nas wykonywanych oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Używamy tylko niezawodnych materiałów

Instalacje to element, na którym nie warto oszczędzać!
Nasze prace instalatorskie wykonujemy tylko z użyciem materiałów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Większa część instalacji hydraulicznych jest położona w podłogach i ścianach, czyli miejscach bardzo trudno dostępnych po wykończeniu domu. Nie należy w nich używać najtańszych materiałów niewiadomego pochodzenia. Użycie ich powoduje pozorne oszczędności na etapie wyceny, ale może skutkować wielotysięcznymi kosztami w przypadku awarii.

Nasi partnerzy

Galeria naszych instalacji

Dane kontaktowe

MA-BOX Michał Jurczak
Instalacje hydrauliczne, gazowe, odkurzacze centralne, rekuperacja, sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi

96-313 Jaktorów, ul. Zamkowa 1
tel. (22) 600-247-016

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 17.00
sobota 7.00 - 12.00

Formularz kontaktowy

7 + 3 =