INSTALACJE HYDRAULICZNE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ

 

O nas

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie województwa Mazowieckiego w zaskakująco atrakcyjnych cenach i ZAWSZE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, o czym najlepiej świadczą nasze referencje od osób prywatnych jak i większych inwestorów.

Ma-Box Kotłownie, Hydraulik, Rekuperacja, Wylewki, Instalacje gazowe

Jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim potrzebom indywidualnych inwestorów oraz większych w zakresie prac instalatorskich i hydraulicznych. Specjalizujemy się we wszystkich typach instalacji w tym kompletne kotłownie, ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, rekuperatory, instalacje gazowe, odkurzacze centralne i inne.

Wszystkie prace prowadzimy w oparciu o wiedzę i obliczenia inżynierskie oraz najnowsze technologie stosowane w naszej branży, zarówno w domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Potrafimy doradzić i zaprojektować każdy system hydrauliczny, sanitarny i grzewczy a nieustanny rozwój i szkolenia pozwalają nam zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Chcąc oszczędzić Państwu lektury drobiazgowego spisu wszelkich możliwych prac przedstawiamy poniżej ogólny zarys naszej oferty i bardzo gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

→ Zobacz szczegóły naszej oferty

Używamy tylko niezawodnych materiałów

Instalacje to element, na którym nie warto oszczędzać!
Nasze prace instalatorskie wykonujemy tylko z użyciem materiałów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Większa część instalacji hydraulicznych jest położona w podłogach i ścianach, czyli miejscach bardzo trudno dostępnych po wykończeniu domu. Nie należy w nich używać najtańszych materiałów niewiadomego pochodzenia. Użycie ich powoduje pozorne oszczędności na etapie wyceny, ale może skutkować wielotysięcznymi kosztami w przypadku awarii.

Budujemy i sprzedajemy domy w Jaktorowie

Wybierz swój wymarzony dom! Dogodna lokalizacja i pełna infrastruktura gwarantująca komfort.
Domy znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła podstawowa, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duży ogródek przy każdym domu.

Nasi partnerzy

Galeria naszych instalacji

Dane kontaktowe

MA-BOX Michał Jurczak
Instalacje hydrauliczne, gazowe, odkurzacze centralne, rekuperacja, sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi

96-313 Jaktorów, ul. Zamkowa 1
tel. (22) 600-247-016

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 17.00
sobota 7.00 - 12.00

Formularz kontaktowy

10 + 8 =