INSTALACJE HYDRAULICZNE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ

 

Odkurzacze centralne

Instalujemy najwyższej klasy rozwiązania polskiej firmy BORYSOWSKI. System centralnego odkurzania tego producenta to nowoczesne produkty zapewniające perfekcyjną czystość, wygodę i komfort. Najnowocześniejsze, oparte na mikroprocesorach jednostki, wyposażone w najlepszy z istniejących na rynku systemów filtracji. Największy wybór akcesoriów do sprzątania. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim tysiące zadowolonych klientów.

odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki

Korzyści dla zdrowia

→ Kurz jest usuwany, a nie przenoszony z miejsca na miejsce.
Centralny odkurzacz AERTECNICA usuwa z pomieszczeń powietrze z kurzem, które poprzez filtr HEPA w jednostce centralnej jest definitywnie usuwane z budynku. Odkurzacze przenośne, nawet te z filtrem wodnym, z jednej strony zasysają powietrze z kurzem, a z drugiej strony, po lepszym lub gorszym przefiltrowaniu wypuszczają je z powrotem do tego samego pomieszczenia.

→ Wymiana powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych.
Centralny odkurzacz AERTECNICA przyczynia się do wymiany powietrza w pomieszczeniach, usuwając z nich roztocza i inne alergeny, znacząco poprawiając poziom higieny życia.

→ Eliminacja przyczyn powstawania alergii.
Centralny odkurzacz AERTECNICA nie dopuszczając do zbierania się w mieszkaniu kurzu oraz eliminując z niego szkodliwe alergeny zawarte np. w mikropyłach roślinnych czy sierści zwierząt, znacząco minimalizuje możliwość wystąpienia alergii.

Dla komfortu życia

→ Brak konieczności przemieszczania ciężkiego odkurzacza przenośnego.
Centralny odkurzacz AERTECNICA jest wygodny w użyciu ponieważ nie wymaga przenoszenia z miejsca na miejsce, z piętra na piętro, ciężkiego, obijającego meble i zajmującego dużo miejsca odkurzacza przenośnego. Sprzątanie jest łatwe, ponieważ użytkownik posługuje się tylko lekkim, zapewniającym dotarcie do każdego miejsca w mieszkaniu wężem ssącym.

→ Brak hałasu.
Centralny odkurzacz AERTECNICA nie hałasuje tak jak odkurzacz przenośny ponieważ jednostka centralna jest umieszczona w oddalonym zamkniętym pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w pomieszczeniach mieszkalnych słychać tylko niewielki szum powietrza, nie przeszkadza to w prowadzeniu rozmowy, słuchaniu muzyki czy we śnie innych domowników.

→ Gotowość do pracy.
Centralny odkurzacz AERTECNICA jest zawsze gotowy do pracy. Nie wymaga ciągłej wymiany worków filtrujących, tak jak ma to miejsce w przypadku odkurzaczy przenośnych czy centralnych starego typu. Wykorzystuje cykloniczny system filtracji, zapewniający skuteczność ssania niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika kurzowego.

→ Moc ssąca pozostaje na stałym, wysokim poziomie przez wiele miesięcy.
Nie tak, jak ma to miejsce w przypadku innych odkurzaczy, gdzie odkurza się dobrze tylko bezpośrednio po wymianie worka kurzowego.

→ Prosta obsługa.
Centralny odkurzacz AERTECNICA nie wymaga uciążliwych i częstych prac konserwacyjnych. Wystarczy, średnio raz na pół roku opłukać filtr HEPA pod kranem z bieżącą wodą. Takich samych odstępów czasu wymaga opróżnianie zbiornika kurzowego, w którym dla wygody użytkownika można umieścić zwykły worek foliowy na śmieci.

→ Bezpieczeństwo.
Napięcie 230V dociera tylko do jednostki ssącej. Gniazda ssące sterowane są jedynie bezpiecznym dla człowieka napięciem 12V, co jest szczególnie ważne gdy w domu przebywają małe dzieci.

 

odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki
odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki

Masz pytania?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy więcej o instalacjach i systemach przez nas wykonywanych oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Używamy tylko niezawodnych materiałów

Instalacje to element, na którym nie warto oszczędzać!
Nasze prace instalatorskie wykonujemy tylko z użyciem materiałów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Większa część instalacji hydraulicznych jest położona w podłogach i ścianach, czyli miejscach bardzo trudno dostępnych po wykończeniu domu. Nie należy w nich używać najtańszych materiałów niewiadomego pochodzenia. Użycie ich powoduje pozorne oszczędności na etapie wyceny, ale może skutkować wielotysięcznymi kosztami w przypadku awarii.

Budujemy i sprzedajemy domy w Jaktorowie

Wybierz swój wymarzony dom! Dogodna lokalizacja i pełna infrastruktura gwarantująca komfort.
Domy znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła podstawowa, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duży ogródek przy każdym domu.

Nasi partnerzy

Galeria naszych instalacji

Dane kontaktowe

MA-BOX Michał Jurczak
Instalacje hydrauliczne, gazowe, odkurzacze centralne, rekuperacja, sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi

96-313 Jaktorów, ul. Zamkowa 1
tel. (22) 600-247-016

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 17.00
sobota 7.00 - 12.00

Formularz kontaktowy

15 + 11 =