INSTALACJE HYDRAULICZNE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ

 

Inne usługi

Aby zapewnić ciągłość prac i komfort naszym klientom, świadczymy dodatkowe usługi, które nierzadko są konieczne przy przygotowaniach do wykonywania naszych instalacji. Poniżej znajduje się spis naszych dodatkowych usług.

odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki

Wylewki na ogrzewanie podłogowe

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami zajmującymi się wylewkami. Jesteśmy w stanie pomóc w wyborze sprawdzonego wylewkarza oraz zakupu materiałów pod wylewki:

  • styropianu firmy TERMO ORGANIK
  • foli czarnej firmy Tytan 
  • materiału pomocniczego firmy Soudal

Kupując u nas ww. materiały zapłacą Państwo tylko 8 % VAT-u. U nas Inwestor płaci tylko za zużyty materiał. Nadmiarowy materiał zabieramy, co jest rzadko spotykane, ze względu na nieprzyjmowanie zwrotów pozostałej części towarów w składach budowlanych.

Polecamy wylewki anhydrytowe wykonywane przez firmę http://www.alfa-floor.pl/ – ADN Serwis Dariusz Niemyjski. Z naszego doświadczenia jest to obecnie najlepsze rozwiązanie w przypadku ogrzewania podłogowego. Płynna konsystencja produktu ALFAFLOOR idealnie przylega do elementów grzewczych przez co skraca się znacząco czas nagrzewania podłogi. Wylewki samopoziomujące ALFAFLOOR mają wysokie parametry przewodności cieplnej przez co przyśpieszają czas nagrzewania się pomieszczeń.

Wylewki typowe z mixokreta

Współpracujemy również z solidnym wykonawcą wylewek tradycyjnych z mixokreta. W tym przypadku również możemy zaoferować cały materiał związany z wylewką z 8% VAT-em.

Usługi minikoparką – JCB 8025

Wykopy pod:

  • kostkę
  • drenaże
  • ogrodzenia
  • fundamenty
  • itp.

 

odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki

Wiercenie wiertsnicą w stropach – średnica otworów od 80 mm do 225 mm

Masz pytania?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy więcej o instalacjach i systemach przez nas wykonywanych oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Używamy tylko niezawodnych materiałów

Instalacje to element, na którym nie warto oszczędzać!
Nasze prace instalatorskie wykonujemy tylko z użyciem materiałów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Większa część instalacji hydraulicznych jest położona w podłogach i ścianach, czyli miejscach bardzo trudno dostępnych po wykończeniu domu. Nie należy w nich używać najtańszych materiałów niewiadomego pochodzenia. Użycie ich powoduje pozorne oszczędności na etapie wyceny, ale może skutkować wielotysięcznymi kosztami w przypadku awarii.

Budujemy i sprzedajemy domy w Jaktorowie

Wybierz swój wymarzony dom! Dogodna lokalizacja i pełna infrastruktura gwarantująca komfort.
Domy znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła podstawowa, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duży ogródek przy każdym domu.

Nasi partnerzy

Galeria naszych instalacji

Dane kontaktowe

MA-BOX Michał Jurczak
Instalacje hydrauliczne, gazowe, odkurzacze centralne, rekuperacja, sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi

96-313 Jaktorów, ul. Zamkowa 1
tel. (22) 600-247-016

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 17.00
sobota 7.00 - 12.00

Formularz kontaktowy

12 + 3 =