INSTALACJE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ


O nas

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie województwa Mazowieckiego w zaskakująco atrakcyjnych cenach i ZAWSZE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, o czym najlepiej świadczą nasze referencje od osób prywatnych jak i większych inwestorów.

Ma-Box Kotłownie, Hydraulik, Rekuperacja, Wylewki, Instalacje gazowe

Jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim potrzebom indywidualnych inwestorów oraz większych w zakresie prac instalatorskich i hydraulicznych. Specjalizujemy się we wszystkich typach instalacji w tym kompletne kotłownie, ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, rekuperatory, instalacje gazowe, odkurzacze centralne i inne.

Wszystkie prace prowadzimy w oparciu o wiedzę i obliczenia inżynierskie oraz najnowsze technologie stosowane w naszej branży, zarówno w domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Potrafimy doradzić i zaprojektować każdy system hydrauliczny, sanitarny i grzewczy a nieustanny rozwój i szkolenia pozwalają nam zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Chcąc oszczędzić Państwu lektury drobiazgowego spisu wszelkich możliwych prac przedstawiamy poniżej ogólny zarys naszej oferty i bardzo gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

→ Zobacz szczegóły naszej oferty

Używamy tylko niezawodnych materiałów

Instalacje to element, na którym nie warto oszczędzać!
Nasze prace instalatorskie wykonujemy tylko z użyciem materiałów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Większa część instalacji hydraulicznych jest położona w podłogach i ścianach, czyli miejscach bardzo trudno dostępnych po wykończeniu domu. Nie należy w nich używać najtańszych materiałów niewiadomego pochodzenia. Użycie ich powoduje pozorne oszczędności na etapie wyceny, ale może skutkować wielotysięcznymi kosztami w przypadku awarii.

Nasi partnerzy

Galeria naszych instalacji

Dane kontaktowe

MA-BOX Michał Jurczak
Instalacje hydrauliczne, gazowe, odkurzacze centralne, rekuperacja, sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi

96-313 Jaktorów, ul. Zamkowa 1
tel. (22) 600-247-016

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 17.00
sobota 7.00 - 12.00

Formularz kontaktowy

3 + 15 =