INSTALACJE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ


Odkurzacze centralne

Instalujemy najwyższej klasy rozwiązania polskiej firmy BORYSOWSKI. System centralnego odkurzania tego producenta to nowoczesne produkty zapewniające perfekcyjną czystość, wygodę i komfort. Najnowocześniejsze, oparte na mikroprocesorach jednostki, wyposażone w najlepszy z istniejących na rynku systemów filtracji. Największy wybór akcesoriów do sprzątania. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim tysiące zadowolonych klientów.

odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki

Korzyści dla zdrowia

→ Kurz jest usuwany, a nie przenoszony z miejsca na miejsce.
Centralny odkurzacz AERTECNICA usuwa z pomieszczeń powietrze z kurzem, które poprzez filtr HEPA w jednostce centralnej jest definitywnie usuwane z budynku. Odkurzacze przenośne, nawet te z filtrem wodnym, z jednej strony zasysają powietrze z kurzem, a z drugiej strony, po lepszym lub gorszym przefiltrowaniu wypuszczają je z powrotem do tego samego pomieszczenia.

→ Wymiana powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych.
Centralny odkurzacz AERTECNICA przyczynia się do wymiany powietrza w pomieszczeniach, usuwając z nich roztocza i inne alergeny, znacząco poprawiając poziom higieny życia.

→ Eliminacja przyczyn powstawania alergii.
Centralny odkurzacz AERTECNICA nie dopuszczając do zbierania się w mieszkaniu kurzu oraz eliminując z niego szkodliwe alergeny zawarte np. w mikropyłach roślinnych czy sierści zwierząt, znacząco minimalizuje możliwość wystąpienia alergii.

Dla komfortu życia

→ Brak konieczności przemieszczania ciężkiego odkurzacza przenośnego.
Centralny odkurzacz AERTECNICA jest wygodny w użyciu ponieważ nie wymaga przenoszenia z miejsca na miejsce, z piętra na piętro, ciężkiego, obijającego meble i zajmującego dużo miejsca odkurzacza przenośnego. Sprzątanie jest łatwe, ponieważ użytkownik posługuje się tylko lekkim, zapewniającym dotarcie do każdego miejsca w mieszkaniu wężem ssącym.

→ Brak hałasu.
Centralny odkurzacz AERTECNICA nie hałasuje tak jak odkurzacz przenośny ponieważ jednostka centralna jest umieszczona w oddalonym zamkniętym pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w pomieszczeniach mieszkalnych słychać tylko niewielki szum powietrza, nie przeszkadza to w prowadzeniu rozmowy, słuchaniu muzyki czy we śnie innych domowników.

→ Gotowość do pracy.
Centralny odkurzacz AERTECNICA jest zawsze gotowy do pracy. Nie wymaga ciągłej wymiany worków filtrujących, tak jak ma to miejsce w przypadku odkurzaczy przenośnych czy centralnych starego typu. Wykorzystuje cykloniczny system filtracji, zapewniający skuteczność ssania niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika kurzowego.

→ Moc ssąca pozostaje na stałym, wysokim poziomie przez wiele miesięcy.
Nie tak, jak ma to miejsce w przypadku innych odkurzaczy, gdzie odkurza się dobrze tylko bezpośrednio po wymianie worka kurzowego.

→ Prosta obsługa.
Centralny odkurzacz AERTECNICA nie wymaga uciążliwych i częstych prac konserwacyjnych. Wystarczy, średnio raz na pół roku opłukać filtr HEPA pod kranem z bieżącą wodą. Takich samych odstępów czasu wymaga opróżnianie zbiornika kurzowego, w którym dla wygody użytkownika można umieścić zwykły worek foliowy na śmieci.

→ Bezpieczeństwo.
Napięcie 230V dociera tylko do jednostki ssącej. Gniazda ssące sterowane są jedynie bezpiecznym dla człowieka napięciem 12V, co jest szczególnie ważne gdy w domu przebywają małe dzieci.

 

odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki
odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki

Masz pytania?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy więcej o instalacjach i systemach przez nas wykonywanych oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Używamy tylko niezawodnych materiałów

Instalacje to element, na którym nie warto oszczędzać!
Nasze prace instalatorskie wykonujemy tylko z użyciem materiałów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Większa część instalacji hydraulicznych jest położona w podłogach i ścianach, czyli miejscach bardzo trudno dostępnych po wykończeniu domu. Nie należy w nich używać najtańszych materiałów niewiadomego pochodzenia. Użycie ich powoduje pozorne oszczędności na etapie wyceny, ale może skutkować wielotysięcznymi kosztami w przypadku awarii.

Nasi partnerzy

Galeria naszych instalacji

Dane kontaktowe

MA-BOX Michał Jurczak
Instalacje hydrauliczne, gazowe, odkurzacze centralne, rekuperacja, sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi

96-313 Jaktorów, ul. Zamkowa 1
tel. (22) 600-247-016

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 17.00
sobota 7.00 - 12.00

Formularz kontaktowy

7 + 4 =