INSTALACJE, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ


Ogrzewanie podłogowe

Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych umożliwiających budowę energooszczędnych i trwałych systemów wodnego ogrzewania i chłodzenia podłogowego. Dających możliwość wykonania praktycznie każdej, nawet najbardziej nietypowej instalacji podłogowej, ściennej czy sufitowej a także instalacji ogrzewania powierzchni zewnętrznych.

odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki
odkurzacze centralne instalacja borysowski warszawa grodzisk mazowiecki

Masz pytania?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie opowiemy więcej o instalacjach i systemach przez nas wykonywanych oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Systemy wodnego, niskotemperaturowego ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, wykorzystujące powierzchnie posadzek lub ścian jako źródło ciepła (lub chłodu) w pomieszczeniach, zdobywają coraz większą popularność. Wzrost cen energii wymusza na użytkownikach stosowanie instalacji i urządzeń grzewczych nowoczesnych, a jednocześnie tanich w użytkowaniu, wytwarzanych i eksploatowanych w zgodzie z wymogami ochrony środowiska.

Za wyborem tego sposobu ogrzewania pomieszczeń przemawia przede wszystkim energo‑oszczędność i komfort. Dzięki optymalnemu rozkładowi temperatury w pomieszczeniu, można obniżyć temperaturę powietrza, co skutkuje zmniejszeniem ilości dostarczanej energii cieplnej.

Zalety stosowanego przez nas systemu ogrzewania podłogowego:

  • swobodna aranżacja wnętrz dzięki schowaniu elementów w podłodze oraz bezprzewodowej automatyce 
  • możliwość łatwego sterowania ogrzewaniem przez internet, z dowolnego miejsca na świecie, programy umożliwiające indywidualne ustawienia w każdym pomieszczeniu
  • komfortowa atmosfera dzięki równomiernemu oddawaniu ciepła oraz ograniczenie zjawiska unoszenia się kurzu w pomieszczeniu
  • oszczędność przy zastosowaniu niskotemperaturowych źródeł ciepła
  • bezpieczeństwo użytkowania dzięki rygorystycznej kontroli jakości oraz szczegółowym testom w laboratorium badawczo‑rozwojowym KAN, np. symulacji 50‑ciu lat eksploatacji
  • profesjonalne doradztwo techniczne na wszystkich etapach realizacji inwestycji oraz fachowy montaż wykonywany – jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy KAN.

Używamy tylko niezawodnych materiałów

Pracujemy tylko w oparciu o materiały sprawdzonych producentów!
Nasze prace instalatorskie wykonujemy tylko z użyciem materiałów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Większa część instalacji hydraulicznych jest położona w podłogach i ścianach, czyli miejscach bardzo trudno dostępnych po wykończeniu domu. Nie należy w nich używać najtańszych materiałów niewiadomego pochodzenia. Użycie ich powoduje pozorne oszczędności na etapie wyceny, ale może skutkować wielotysięcznymi kosztami w przypadku awarii.

Nasi partnerzy

Galeria naszych instalacji

Dane kontaktowe

MA-BOX Michał Jurczak
Instalacje hydrauliczne, gazowe, odkurzacze centralne, rekuperacja, sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi

96-313 Jaktorów, ul. Zamkowa 1
tel. (22) 600-247-016

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 17.00
sobota 7.00 - 12.00

Formularz kontaktowy

2 + 12 =