Zakup samochodu - doradztwo

Firma LIPSKI B.S. oferuje profesjonalny przegląd przed zakupem samochodów używanych jaki i doradztwo przy zakupie samochodów nowych.

Zakres usług

W naszym dziale sprzedaży samochodów można uzyskać wszelkie informacje na temat wszystkich modeli samochodów marki Ford oraz informacje dotyczące sprzedaży ratalnej i leasingu. Oferujemy również ubezpieczenia na korzystnych warunkach. Więcej informacji otrzymacie Państwo u naszych doradców serwisowych.

Zapraszamy do odwiedzenia mikrowitryn poświęconych poszczególnym modelom Forda

 

Kontakt – Doradztwo przy zakupie samochodu

Tomasz Końsko
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
e-mail: t.konsko@lipski.pl
tel: 694-445-539 lub (22) 49-22-279

Sebastian Dziubak
Koordynator Działu BSC
e-mail: s.dziubak@lipski.pl
tel: (22) 49-22-276

Dane kontaktowe

LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer
01-163 Warszawa, ul. Jana Ostroroga 20
tel. (22) 49-22-222

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 – 19.00
sobota 8.00 – 14.00

Holowanie 24h – 604 794 325

Zakup samochodu - formularz kontaktowy

13 + 2 =

Lipski B.S. - Serwis Ford Warszawa

Administratorem Państwa danych osobowych będzie firma Ford Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, kod pocztowy: 02-677 (dalej: „My”). Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe, zebrane w związku z zakupem i serwisowaniem pojazdu marki Ford oraz korzystaniem przez Państwa z innych produktów i usług marki Ford, w celach związanych z zawarciem i wykonaniem zawartych przez Państwa umów z podmiotami w sieci autoryzowanych dealerów i serwisów Ford oraz z grupy kapitałowej Ford a także z wypełnieniem ciążących na nas obowiązków prawnych, w celach wynikających z realizowanych przez nas prawnie uzasadnionych interesów (w tym w szczególności w celu przeprowadzenia badania poziomu satysfakcji klienta oraz ochrony roszczeń) oraz, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody, dla celów marketingu produktów i usług marki Ford, które będziemy się starali dopasować do Państwa potrzeb (oferty profilowane). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw zostały zawarte w naszej Polityce Prywatności dostępnej www.ford.pl/informacje/polityka-prywatnosci