Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie województwa Mazowieckiego w przystępnych cenach i ZAWSZE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

       Wykonujemy wszelkie zlecenia zarówno w budownictwie mieszkaniowym, domach jednorodzinnych jaki i w budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oferty handlowej na materiały hydrauliczne. U nas płacisz tylko za rzeczywiście wykorzystany materiał! Dodatkową korzyścią kompleksowej obsługi inwestycji jest fakt, że za usługę i nasz materiał możemy naliczyć 8% VAT-u, co znacząco obniża ostateczny koszt dla inwestora prywatnego.
Zaufało nam bardzo wielu klientów o czym najlepiej świadczy fakt, że polecają nas oni swoim znajomym, którzy również stają się naszymi klientami.

        Posiadamy trzy bardzo ważne autoryzacje na wykonywanie usług. W tym jako jedni z nielicznych w naszym rejonie - od firmy KAN z Białegostoku, która podpisała z nami umowę na wykonywanie nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych. Firma VAILLANT udzieliła nam autoryzacji na montaż kotłowni gazowych, a Firma Galmet na montaż kotłowni z wykorzystaniem kotłów c.o. na paliwo stałe.
Na wykonanywaną usługę udzielamy 10 letniej gwarancji - Certyfikat + Ubezpieczenie. Do każdego systemu ogrzewania wykonujemy gratis własne obliczenia i projekt w oparciu o profesjonalne oprogramowanie inżynierskie.
W naszych instalacjach stosujemy najnowocześniejsze systemy połączeń rur jakie występują na rynku. Podejmujemy się projektowania i wykonywania najtrudniejszych sterowań automatyki hydraulicznej w systemach bezprzewodowych jak i typowych przewodowych.
Nieustannie śledzimy rozwój nowych technologii w naszej branży oraz uczestniczymy w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą.

        Podejmujemy się kompleksowego wykonywania wszelkich instalacji hydraulucznych, grzewczych i sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacji instalacji już istniejących. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy czy grzejniki przy zastosowaniu profesjonalnych programów komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej. W związku w wieloletnią współpracą ze sprzedawcami materiałów hydraulicznych i sprzętu grzewczego, oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oferty handlowej na materiały w bardzo atrakcyjnych cenach.

        Projektujemy i montujemy instalacje Centralnego Odkurzacza z użyciem najnowszych technologii i osprzętu oferowanego przez FIRMĘ BORYSOWSKI - największego Polskiego dystyrbutora technologii z zakresu klimatyzacji i odkurzaczy centralnych.


Przykładowa kotłownia wykonana przez nas w niedużym domu jednorodzinnym i więcej zdjęć.

...   STRONA GŁÓWNA   |   O NAS   |   USŁUGI I OFERTA HANDLOWA   |   REFERENCJE   |   KONTAKT    MA-BOX - 2014