O Firmie

Jesteśmy najdłużej funkcjonującym Autoryzowanym Serwisem Forda w Warszawie. Nasz Personel posiada wszechstronną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasi pracownicy zajmują czołowe miejsca w konkursach branżowych. Naprawy powypadkowe oraz mechaniczne samochodów Ford i innych marek wykonujemy wyłącznie według najwyższych standardów i najnowszych technologii fabrycznych.

Nasza historia

Firma Lipski istnieje od 1969 roku. W 1992 roku Ford Werke AG (Niemcy) w uznaniu naszej pracy udzielił nam jako pierwszej firmie w Polsce autoryzacji Forda na wykonywanie napraw blacharsko – lakierniczych. W 2019 roku będziemy obchodzili 50-tą rocznicę naszej działalności.

 

Jesteśmy najlepsi

Nasz Personel posiada wszechstronną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe przy czym stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc systematycznie w szkoleniach realizowanych przez Forda. Nasi pracownicy zajmują czołowe miejsca w konkursach branżowych. Zobacz listę nagród →

 

Najwyższe standardy

Posiadamy wdrożony, certyfikowany i stale nadzorowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008, co potwierdza od 12.07.2002 roku certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością ze standardami normy ISO 9001:2000.

 

Nasze motto

“Możesz na nas polegać”


Nasze doświadczenia, a w szczególności opinie Klientów świadczą o tym, że rzeczywiście tak jest.

Tak powstawał nasz nowy serwis i siedziba w latach 2006-2007

Dane kontaktowe

LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer
01-163 Warszawa, ul. Jana Ostroroga 20
tel. (22) 49-22-222

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 – 19.00
sobota 8.00 – 14.00

Holowanie 24h – 604 794 325

Formularz kontaktowy

4 + 3 =

Lipski B.S. - Serwis Ford Warszawa

Administratorem Państwa danych osobowych będzie firma Ford Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, kod pocztowy: 02-677 (dalej: „My”). Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe, zebrane w związku z zakupem i serwisowaniem pojazdu marki Ford oraz korzystaniem przez Państwa z innych produktów i usług marki Ford, w celach związanych z zawarciem i wykonaniem zawartych przez Państwa umów z podmiotami w sieci autoryzowanych dealerów i serwisów Ford oraz z grupy kapitałowej Ford a także z wypełnieniem ciążących na nas obowiązków prawnych, w celach wynikających z realizowanych przez nas prawnie uzasadnionych interesów (w tym w szczególności w celu przeprowadzenia badania poziomu satysfakcji klienta oraz ochrony roszczeń) oraz, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody, dla celów marketingu produktów i usług marki Ford, które będziemy się starali dopasować do Państwa potrzeb (oferty profilowane). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw zostały zawarte w naszej Polityce Prywatności dostępnej www.ford.pl/informacje/polityka-prywatnosci